KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13195429
nr 1319 5429
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1970,29x39cm
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 april 2020
kl 18:48:51
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren